Marrob - o firmie

Krótka historia o firmie MARROB Woś Nowak. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku. Zostało założone przez Mariusza Nowak, oraz Roberta Woś, którzy w dalszym ciągu są właścicielami firmy. Lecz historia naszej firmy rozpoczęła się już w roku 1961 kiedy to dziadek obecnych właścicieli rozpoczął działalność rzemieślniczą. Podtrzymując tradycje rodzinne, firma wytwarza szeroką gamę pędzli malarskich i szczotek, które w kolejnych latach zjednały sobie wielką rzeszę zadowolonych klientów. Obecnie firma posiada nowoczesny park maszynowy pozwalający na wytwarzanie wysokiej jakości produktów od podstaw.

*Dzięki własnej stolarni i lakierni wytwarzamy trzonki z wysokogatunkowego drewna bukowego posiadającego certyfikat FSC.

*Wytwarzamy skuwki z wysokogatunkowej blachy ocynkowanej i niklowanej.
*Opracowujemy i przygotowujemy własne mieszanki włókien syntetycznych i szczecin naturalnych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów w 2006 roku stworzyliśmy markę własną PAINTER, która obejmuje oprócz wytwarzanych przez nas pędzli i szczotek, szeroki asortyment narzędzi malarskich i budowlanych. Zakład produkcyjny od początku działalności zlokalizowany jest w Zakliczynie pod Krakowem, aktualnie obejmuje 3000m2 w trzech halach. W 2020 roku został otwarty nowy magazyn w Dobczycach o powierzchni 2000m2, wspierany przez 300m2 powierzchni biurowej, gdzie obecnie znajduje się siedziba firmy. W ciągu przeszło 20 lat swojego istnienia firma z małego zakładu rzemieślniczego rozwinęła się do pozycji jednego z liderów wśród producentów narzędzi malarskich w Polsce i Europie. Dzięki licznym kontaktom zagranicznym i wiedzy naszych specjalistów wszelkie nowości z branży są wdrażane do naszej oferty. Firma MARROB bierze również aktywny udział w licznych imprezach targowych zarówno krajowych jak i zagranicznych.
© SolEx B2B